Bakırköy Depolama olarak ev, ofis eşyası, fazla eşya depolama alanında sizlere kusursuz, kaliteli ve güvenli bir depolama hizmeti sunuyor. Bakırköy Depolama  uygun koşullarda korunaklı bir şekilde muhafaza edilen eşyalarınız dilerseniz sigortalı şekilde de teminat altına alınabilmektedir. Bakırköy Depolama Evinizde yahut iş yerinizdeki eşyaların fazlalığından şikayet ediyor veya koyacak bir yer bulamıyorsanız veya bir yere tahininiz çıktı eşyaları nereye koyacağınızı düşünüyor iseniz profesyonel eşya depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bakırköy de  hizmet veren depolama şirketimiz siz değerli müşterilerine kolay ve pratik çözümleri sunmayı hedefleyerek atmaya kıyamadığınız veya saklamakta güçlük çektiğiniz eşyaların bireysel ve kurumsal olarak özel Bakırköy Depolama alanları içerisinde muhafaza etmektedir.Bakırköy Depolama Üstün güvenlik anlayışı ve kaliteyi her zaman vurgulayan taşıma şirketimiz sadece bireysel olarak ev eşya depolama hizmeti vermekle kalmıyor, kurumsal olarak şirketlere küçük ve orta ölçekli firmalara depolama hizmeti ve stok kontrol alanlarında hizmet sunmaktadır.

Eşya depomuz geniş detaylı olarak sigorta kapsamı altındadır. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kameralı ile izlenmektedir. Bakırköy Depolama oda depo sistemi ile müşterilerine rahat ve ferah depolama çözümleri getirmektedir.

Kimler eşya depolama hizmeti almalıdır?
1- Ev içerisinde fazla eşyası olup koyacak yeri olmayanlar edemeyen kişiler,
2- Evini kiraya vermek isteyen veya tadilat yaptıracak kişiler,
3- İş organizasyonu sonrasında kullanılan eşyaları muhafaza etmek isteyenler,
4- Hacmi büyük olamayan, gümrükten gelen eşyaları depolatmak isteyen kişiler,
5- Evinizdeki eşyalardan yer açmak isteyen kişiler,

Bakırköy Depolama ;Eşyalarınızı depolamaya karar verdiğinizde şirketimizi 1-2 iş günü içerisinde iletişim kurduğunuzda ücretsiz eksperimiz eşyalarınızın bulunduğu yere gelerek keşif ve yönlendirme yapmaktadır. Eksper eşyalarınızın bulunduğu yere geldikten sonra gerekli raporlama ve ön hazırlıkları titizlik ile gerçekleştirerek gereken taşınma programını hazırlar.Bakırköy Depolama Eksperimiz hazırlamış olduğu çalışma programında size uygun olan eşya ambalajlama ve depolama hizmetini sunar. Depolama gününden bir gün önce eşyalarınızın ambalajı yapılır ve müşterimizin belirtmiş olduğu tarihte eşyalarınızın taşınma hizmeti işinde uzman profesyonel elemanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Bakırköy Depolama Eşyalarınız depoya konulduktan sonra size ait özel odaya konulur ve odanın anahtarı size teslim edilir.

Bakırköy Depolama eşyalarınızı depomuzda istediğiniz zaman kontrol edebilir, ihtiyaç duyduğunuz bir eşya parçasını alıp kullanabilirsiniz.”