Bakırköy Nakliyat

Bakırköy Evden Eve Nakliyat İstanbul’da’ Evden Eve Taşımacılık hizmeti vermektedir.

Bakırköy Nakliyat hizmetini sınırsız ve profesyonelce siz Bahçeşehir Sakinlerine 7/24 Saat kesintisiz Hizmet vermekteyiz.

Taşıma işlemi boyunca evinizde bulunan eşyalar A’dan Z’ye ambalajlanıp paketlenmektedir firmamız ambalajsız eşya taşımamamaktadır.Mobilyalarınız profesyonel modokoda eğitim görmüş marangozcumuz tarafından de montesi yapıldıktan sonra mobilyalar paketlenip aynen diğer tarafta kurulumunuda yapılmaktadır.

Yani eşyalarınızı evinizde nasıl bulduysanız aynen yeni evde de o şekil kurmasını yapıyoruz.Kırılacak eşyalarınız kullanılmamış beyaz kağıtlarımızla sarılarak düzenli bir şekilde karton kolilerimize yerleştirilir.Beyaz Eşyalarınız ambalajlanıp iplenerek profesyonel elemanlarımız tarafından arabaya götürülüp yerleştirilir.

Piyano Taşımacılığı

Hemen hemen tüm nakliye şirketlerinin ilan ve web sitelerinde, piyano da taşıdıklarına dair ibareler yer alıyor. Bilmelisiniz ki ehil kişilerin taşımadığı piyanolarda mobilya hasarları bir yana, tel kopmalarına hatta rezonans tahtası çatlakları dahi meydana gelmektedir.

Bakırköy Nakliyat olarak bu gibi hoş olmayan sorunlarla karşılaşmamanız için, piyano taşımacılığında da işinin ehli, şirketimiz ve elemanlarıyla hizmetinizdeyiz.

Piyanolarınız işin uzmanları tarafından kayışlarla taşınır

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir